Tarptautinis automobilių pervežimas

Teikiamos aukštos kokybės transportavimo paslaugos konkurentabiliomis kainomis ne tik Lietuvos, bet ir Vakarų Europos firmoms. Pagrindiniai Įmonės teikiamų vežimo paslaugų vartotojai yra prekybinės Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Čekijos firmos, įmonės ir organizacijos.

Įmonėje dirba 76 tarptautinių pervežimų vairuotojų  ekspeditorių.  Visi mūsų pervežami automobiliai apdrausti pagal CMR konvenciją. Aukštą paslaugų kokybę laikydami savo veiklos prioritetu, siekiame nuolat tobulinti teikiamas paslaugas. Visada siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio. Gabendami automobilius iš /į Vakarų Europą prioritetu laikome operatyvumą. Stengiamės, kad krovinys kaip galima greičiau pasiektų tikslą.

Nuolatinė gabenimo proceso kontrolė, aukštas mūsų darbuotojų profesionalumas leis Jums pamiršti visus automobilių gabenimo rūpesčius. Juos Jūs atiduosite į patikimas rankas.

Reguliarus krovinių gabenimas, operatyvus darbas bei lankstus požiūris į klientą yra pagrindiniai mūsų privalumai šioje srityje.