Tarptautinis automobilių pervežimas

Aukšta kokybė

Aukšta kokybėAukšta kokybė

Teikiamos aukštos kokybės transportavimo paslaugos konkurentabiliomis kainomis ne tik Lietuvos, bet ir Vakarų Europos firmoms. Pagrindiniai Įmonės teikiamų vežimo paslaugų vartotojai yra prekybinės Lietuvos, Lenkijos, Prancūzijos ir Čekijos firmos, įmonės ir organizacijos.

Paslaugų operatyvumas

Paslaugų operatyvumasPaslaugų operatyvumas

Įmonėje dirba 324 tarptautinių pervežimų vairuotojai - ekspeditoriai. Visi mūsų pervežami automobiliai apdrausti pagal CMR konvenciją. Aukštą paslaugų kokybę laikydami savo veiklos prioritetu, siekiame nuolat tobulinti teikiamas paslaugas. Visada siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio. Gabendami automobilius iš / į Vakarų Europą prioritetu laikome operatyvumą. Stengiamės, kad krovinys kaip galima greičiau pasiektų tikslą.

Komandos profesionalumas

Komandos profesionalumasKomandos profesionalumas

Nuolatinė gabenimo proceso kontrolė, aukštas mūsų darbuotojų profesionalumas leis Jums pamiršti visus automobilių gabenimo rūpesčius. Juos Jūs atiduosite į patikimas rankas.

Reguliarus krovinių gabenimas, operatyvus darbas bei lankstus požiūris į klientą yra pagrindiniai mūsų privalumai šioje srityje.

 

Susisiekite

Užklausos forma

Siųsti