Tvarumas GBY

Renkamės būti sėkminga ir atsakinga organizacija – vertinančia savo poveikį, ieškančia modernių sprendimų bei saugančia žmones ir gamtą. Siekiame išlaikyti aukštą mūsų paslaugų kokybę, puoselėti verslo partnerystes visame pasaulyje, tad siekiame vis ženkliau mažinti savo neigiamą poveikį aplinkai ir didinti teigiamą.

Būdami transporto sektoriaus atstovais, suprantame, kad prisidedame prie neigiamų klimato kaitos procesų, tad vienas iš mūsų veiklos prioritetų – poveikio aplinkai mažinimas. Nuolat edukuojame savo darbuotojus, pasitelkiame modernias technologijas bei sprendimus.

Tvarumo pagrindas organizacijoje - darbuotojų gerovė, kurios siekiame saugodami kiekvieno teises, užtikrindami galimybes tobulėti bei finansinę gerovę, kurdami pagarbų santykį ir kasdien veikdami etiškai.

Partnerystės yra tai, kas mums padeda tvarumo tikslų siekti greičiau. Siekiame aktyvaus santykio su bendruomenėmis, kuriose veikiame, kartu vystome bendras iniciatyvas, pasitelkiame žinomus veidus, kurie tvarumo žinią mums padeda nešti plačiau. Džiaugiamės, kad jau ilgus metus GBY ambasadoriumi yra lenktyninkas Rokas Baciuška. Roko dėka galime prisiliesti prie daugiau socialinių iniciatyvų, plačiau skleisti saugaus eismo svarbą.

Tobuliname organizacijos procesus, stebime kasdienę veiklą, kad ji atitiktų etiško verslo principus, aplinkosaugos reikalavimus, išlaikytų pagarbą ir saugotų žmogaus teises, atitiktų mūsų darbuotojų, klientų, partnerių ir suinteresuotų grupių lūkesčius. Puoselėdami tvarumą organizacijoje ne tik patys laikomės įsipareigojimų aplinkai, bet ir skatiname savo partnerius, klientus bei bendruomenes žengti tvarumo keliu drauge. Esame tikri, kad bendri tikslai leis pasiekti ženklesnių rezultatų tvarumo srityje.

Kviečiame susipažinti su esminiais tvarumo dokumentais mūsų organizacijoje:

GBY TVARUMO ATASKAITA 2023

 

Aplinkosaugos politika
Etiškos darbdavystės kodeksas
Žmogaus teisių politika
Lygių galimybių politika
Darbuotojų elgesio kodeksas
Verslo partnerių etiško elgesio kodeskas